Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 super slim kompatibilis...

PS3 super slim kompatibilis 320GB-os HDD?

Figyelt kérdés

Ezt a merevlemezt néztem ki: [link]

Tudom, hogy notebook hdd kell (2.5"-os), sataII-es és 5200rmp-es. Azt nem tudom, hogy ez a merevlemez FAT32 formátumú-e, amilyen kell a ps3-ba. Amennyiben nem, akkor tudnátok olyan merevlemezt ajánlani ami Fat32 formátumú? Amennyiben ilyen nincs, hogyan tudnám formázni?



2014. máj. 5. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden vinyót olyanra formázol, amilyenre akarsz.

Az viszont biztos, hogy rohadt drága és nem éri meg.

[link]

Ez nagyobb, olcsóbb, és megbízhatóbb.

2014. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a merevlemez fat32 formátumú?
2014. máj. 5. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Már mondtam, hogy olyanra formázod, amilyenre akarod!
2014. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mivel/hogyan formázzam? (Bocsánat, de nem túlzottan értek ehhez, és az előző válaszodból azt gondoltam, hogy a firmázás lenne nagyon drága.)
2014. máj. 5. 22:15
 5/6 TaKy99 ***** válasza:

Miért kell neked a FAT32?


Külső HDD-nek bármilyen USB csatlakozású KÜLSŐ merevlemez megteszi (lehet az akár 3,5"-os is.) és a FAT32 formatter nevezetű programmal tudod FAT32-re formázni. [link]


Amit kinéztél az külső merevlemeznek nem alkalmas, hacsak nincs hozzá USB-s külső HDD tokod.


Ha viszont belső HDD-t akarsz cserélni, akkor a feni HDD oké. Bár ugyanezétrt az árért máshol 500-ast kapsz. [link]


De nem kell formáznod, mert beépítéskor a PS3 megformázza magának. A HDD csere folyamatáról rengeteg videót találsz a youtobe-on.

2014. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. máj. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!