A laptop hirtelen leállt. Túlmelegedés?

Figyelt kérdés

A laptop 3 óra használat után hirtelen kikapcsolt...

Olyan, mintha áramot se kapna.... Felteszem tölteni, akkor se a töltés jelző ikon nem világít, ha pedig előbb a konektorhoz csatlakoztatom a töltőt, aztán a géphez, akkor pedig a töltőn lévő lámpa elalszik....


Acer Aspire 5750ZG... Lassan 2 éves lesz a gép...

2014. máj. 6. 11:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Update: az eset óta lassan kihűlt, hidegnek érzem a gépet... Akkor nem túlmelegedés?
2014. máj. 6. 12:01
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Miutan kihult,nem erzed melegnek,elindul?
2014. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem
2014. máj. 6. 12:13
 4/8 Tengor ***** válasza:
57%
3 óra akkuval? 2 éves gépnél az derék teljesítmény.
2014. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Töltővel használom az esetek 90%-ában, de a gép szerint csak 12%-ot volt sérülve az akku
2014. máj. 6. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Aksi nem mehetett tönkre, mert akkor még elindulna aksi nélkül... Talán processzor? Minden esetre nem lenne rossz ötlet kitakarítani, de ebből szerintem 100%, hogy szervíz lesz... Szerintem 2 év garanciája van
2014. máj. 6. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el szervizbe.Amugy ha mindig halozatrol hasznalod,vedd ki belöle az akksit,es akkor nem megy tönkre.
2014. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg zárlatos lett...
2014. máj. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:

HP Pavilion G6 laptop, hűtés ("fűtés" :S)?

Sziasztok ,hallottam hogy ezek a gépek gyakran túlmelegednek meg hasonlók. Az tény hogy az enyémnek is elég meleg szokott lenni az alja, és a hűtésnek is van néha hangja rendesen, de eddig még komolyabb probléma(pl. kikapcsolódás..) nem volt. Ma leszedtem SpeedFan...

Laptop túl forrósodás?

ez ugy volt hogy feltetem a windows 8-at es par nap mulva kezdte el ossztán egyre jobban,most pedig ratetetem a Windows 7 Ultiame-t de igy meg jobban amugy alapbol Windows 7 Home Premium-os mi lehet a baj?

Miért nem hűt rendesen a laptopom?

Az alapjáraton kb 50-55 c° netezésnél 60-64 c° interneten videónézésnél 70-75 c°. Az a probléma hogy későn kapcsol be a ventillátor (75 c° nál) az a kérdésem hogy mivel lehetne ezt megváltoztatni? milyen programmal? SpeedFant próbáltam, sajnos nem tudja beolvasni a...

Laptopom túlmelegedik, gyakran leáll. Ráadásul ilyenkor még akadozik is. Decemberbe lesz egy éves. Mi a teendő?

Már egy ideje fent áll ez a probléma. Egyes játékok mellett annyira túlmelegszik, hogy még ki is kapcsol. A ventilátora szinte mindig a maximumon megy.Fél óra Minecraft mellett ilyen hőmérsékletet produkált:

Packard Bell laptopom rendszeresen túlmelegszik. Mit tegyek?

Ez a pontos típusa.Még garanciás, karácsonykor vettem. Mostanába komolyabb játékoknál túlmelegszik, gyakran le is áll. Ilyenkor lecsökken az FPS is. Mit ajánlotok?

Mit tehetek a laptop túlmelegedés ellen?

Milyen alátétet javasoltok? Hol és mennyiért érdemes venni?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!