Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok mp4 lejátszóra...

Hogyan tudok mp4 lejátszóra videót feltölteni? Milyen formátumban kell lennie?

Figyelt kérdés
Vettem egy myaudio Ma 150 es Mp4 lejátszót, nem volt hozzá utasítás. Feltettem rá, avi, mp4, flv, formátumban videót, de semmit nem játszik le, vagy nem ismeri fel... Az hozzá adott cdvel konvertálni is próbáltam Mp4be, de az sem jó. Valamit állítani, vagy konvertálni kellene? Légyszi segítsetek!!!! Mi lehet a gond? Ötlet mit tehetnék?
2009. dec. 27. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A kapott programmal próbálj .avi-ba konvertálni (ha nem megy, akkor használd az ingyenes MediaCoder nevezetű programot), de úgy, hogy a kodek egymenetes XviD legyen, ezen belül pedig a "Simple Profile Level 3 (vagy Simple L3)" nevű profillal tömörítse. Ez nagyon fontos, sokat szívtam, mire kitaláltam. A felbontás legyen 320x240 képpont, a képkockasebesség 20, vagy 25 másodpercenként. Ha ezeket kombinálod, akkor össze kell jönnie.
2009. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget!!!!!!!
2009. dec. 28. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!