Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a fejhallgatóm, miközben...

Ha a fejhallgatóm, miközben levettem eltört és még van rá garancia, kicserélik?

Figyelt kérdés
Tehát így használom, használom, majd egyszer csak levettem, és nagyot roppant a fejhallgató. Eltört. Egyáltalán nem feszítgettem. Csak éppen amennyi kellett ahhoz, hogy letudjam venni a fejemről. És eltört a jobb oldali része. Nyomja a fülemet felül, alul pedig kiáll, és nem illeszkedik rá a fülemre, és még nagyon el is kezd fájni. Eléggé felb**z, hogy a 15 ezer forintos fejhallgató nem bír 1 évnél többet, pont, mint a 3-4-5 ezer forintos. Direkt megemlítem, milyen fejhallgató ez, hogy ti se vegyetek ilyet! Trust GXT 26 Gaming Surround 5.1 fejhallgatóról van szó. De nem ez a fő témája kérdésemnek. Ki cserélik garanciával szerintetek, vagy a pofámba röhögnek, hogy a 15 ezer forintos fejhallgatómat b**zhatom, és hogy mekkora balf**z vagyok? Bocsánat, ha túl durva, túl trágár voltam, illetve nem a legösszetettebb a mondandóm, de még mindig ideges vagyok miatta, alig 1 órája történt. A blokk, doboz, mindene megvan.

2014. máj. 10. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai sérülésre nincs garancia.
2014. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1: na nehogy má úgy legyen..


Nem kell itt filózni, vissza kell vinni. Garancia van rá. Ha az eladó el akar hajtani, akkor fogyasztóvédelmi bevizsgálást kell kérni.

2014. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet, de ilyenre tényleg nem nagyon szoktak garanciát vállalni, hisz te hibádból történt.
2014. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3: mi volt az ő "hibája"? Hogy levette a fejéről a fejhallgatót?? :)
2014. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem értem miért az én hibám, ha máshogy nem lehet levenni... Meg nagyjából ilyen... Hogy tudnám ezt elmagyarázni... Mint a TV távirányítóknak a hátulján a cucc, ahol az elem van. Ez valami olyasmi sérülésnek, törésnek tűnik, mint ha ott a tartó pöckök letörnének. Esetleg megpróbálok fényképet feltölteni valahova. nem hiszem, hogy ez az én hibámból történt... És amint lehet, vissza fogom vinni, egy próbát megér...
2014. máj. 10. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A bevizsgálás kimutathat anyaghibát a törés helyén, és akkor nyertél. De az is lehet, hogy az eladóhoz azóta már tucatjával vitték vissza ezeket a típusokat törve, és akkor egyértelmű, hogy szériahibás a termék.
2014. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] Bal oldalon van a bal oldala, aminek semmi baja, jobb oldalon pedig a jobb oldala, ami eltört. Szerintem tisztán látszik, hogy mi tört el.
2014. máj. 10. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, hogy "tisztán látszik", az túlzás.. azt viszont nem értem, hogy a jobb oldali részre miért van egy fejjel lefelé állított inverz "L" betű szitázva..
2014. máj. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valamiért a jobb és bal oldal kettő L betűvel van megjelölve, és az egyik fejjel lefelé van, mert ez ilyen gondolom én újítás...
2014. máj. 11. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!