Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik márkájú fejhallgatók...

Melyik márkájú fejhallgatók bírják a legtovább?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy egy év után tönkre mennek a fejhallgatóim. Ráadásul az utolsó nem is valami noname szar volt. A legutóbbi kettő közül az előbbi egy A4TECH volt, fél évig bírta, majdf az egyik oldala egyszer csak nem szólt. Ilyen 5-6 ezer forintostól azért többet vártam volna el, aztán elhatároztam, hogy na jó, egyszer veszek egy drágát, az sokáig fogja bírni. Aha, azt hittem... Vettem egy Trustot, mert azokról csak jót hallottam, meg hogy minőség meg minden f**zom, 15 ezer forintért. És eltört jobb oldalon a műanyag része. Még nem vittem vissza garanciába, de vissza fogom, reménykedve, hogy kicserélik... És ha nem, akkor szeretnék most már tényleg egy olyat venni, ami sokáig bírja. A Samsung monitoromból kiindulva, ami már 3 éves, Samsungra gondoltam, de nem igazán találtam Samsung fejhallgatókat interneten, a másik tippem meg a Sony. Ők azért még is csak benne vannak a fej/fülhallgatós témában, amennyire én tudom. Sokféle fejhallgatóm volt már, azt tudom. Logitech, Genius, A4TECH, Trust, és egy ősrégi Philips, ami a mai napig működik, pedig már meg van vagy 15 éves, csak nem szól annyira jól, a régiségéből kiindulva. Ezek alapján még a Philipsre tudok gondolni, de a véleményetekre vagyok kíváncsi.

2014. máj. 11. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár jó fejhallgató márka: Sennheiser, AKD, Shure, Audiotechnika.



Pl az én Sennheiser HD205-ös fejhallgatóm már megvan pár éve, és nincs eltörve, szól mindkét oldala. Arról nem is beszélve hogy szinte biztos, hogy 15.000-ért jobb hangja van mint a 15.000-es Trust fejesnek.

2014. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem AKD, hanem AKG, elírtam.
2014. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezekkel a márkákkal megismerkedek jobban a google segítségével. Köszönöm a választ!
2014. máj. 11. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sokat van kábel gondod vegyél olyat aminek cserélhető. Sajnos ez nem a 15ezres kategória, pl a Shure SRH440 egy nagyon szép hangú, kényelmes belépő stúdió fejhallgató cserélhető kábellel, így tuti évekig használhatod. Ha eltörik (az egyébként vastag) kábel akkor csak azt kell újra venned

[link]

2014. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Trust fejhallgatónál nem a kábelell, vagy a hangzással volt/van gond. Jobb oldalon eltört benne egy dolog, és azóta a jobb oldala az lötyög, és nem illeszkedik rá a fülemre. Felül nyomja, alul meg kiáll, és fáj tőle a fülem, mióta eltört. De ez a cserélhető kábel jó dolognak hangzik.
2014. máj. 11. 11:00
 6/6 anonim válasza:
Én még a JBL-t is tudom ajánlani, de az 5-8-9 ezerrel drágább mint 15 ezer. De hidd el megéri. Nekem JBL-em van és krva jó, még semmi baja nincs 3 éve. Mindenem ami hangot ad ki az JBL.
2020. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!