Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen számítógépet vegyek...

Milyen számítógépet vegyek sims3-hoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy laptopom alapból,amin nagyon gyengén fut a sims3 (van még rajta sims2,battlefield,meg néhány kép,és alapvető programok[daemon tools,7zip,stb.])

Most lesz a ballagásom és arra gondoltam,hogy egy asztali gépen,jobban menne a játék.Mi a véleményetek erről? Inkább kérjek laptopot? Ha igen milyet? És ha lehet linkeljetek olyan asztali gépeket,amiket érdemes ilyen célból megvenni.Ár maximumot nem tudok írni,mert még nem volt asztali sz.gépem,és nem tudom,mennyibe kerül egy jobb minőségű,de ha lehet ne legyen több 300.000-nél. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

14/L



2014. máj. 12. 18:28
 1/3 anonim válasza:
[link] Haverom is sims3-ik és neki egy ehhez hasonló gépe van mint a linkben. A legtöbb játékot, így a sims3-at, gond nélkül elviszi. Amúgy szerintem 250k-ig néz gépeket, mert afölött a jelenleg leírt dolgok alapján, amire szeretnéd használni, nem érdemes venni.
2014. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én karácsonykor cseréltem le a gépemet sokat olvastam utána saját magamtól összeállítottam egy konfigot mindenhol aztmondták 150 ezer ft alatt nem is lehet jó gépet összerakni játékra hát aztmondom hogy ez hülyeség

a legújabb játékokat is viszi.

A sims 3 max grafikán fut minden kiegészítővel akadozás nélkül GTA IV is


Monitorral billentyüzettel egérrel gépházzal együtt volt 95 ezer ft


íme:


Intel Celeron Processor G1620 LGA1155 10.900 Ft

Tápegység: M-TECH 500 WATT 5350 Ft

Alaplap: ASRock H61M-VG4 (ennek nem emlékszem az árára de 10 és 20 ezer között lehetett)

és a videókártya:

ASUS HD 7750 1GB GDDR5 24.980 (ezt érdemes több helyen is megnézni mert ahogy láttam 20 ezertől 30 ezerig terjed az ára)

aztán kell egy winchester is 11 ezer ft-ért vettem egy 300 GB-ost

aztán egy optikai meghajtó 6000 Ft és egy gépház

jah és ram :D asszem 5 vagy 6 ezer ft volt 4 GB ram

és nagyon jó gép szépen szuperál :) a Sims 4-et is simán fogja vinni max grafikával

2014. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 A barátod egy idióta, hogy azt vette.
2014. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!