Xbox one-t vegyek, vagy építsek egy nagyon erős gépet?

Figyelt kérdés
Tudnék venni egy xbox one-t, csak ahoz nagyon drágák a játékok. De tudnék építeni egy masszív pc-t is, csak attól félek, hogy ha most jó drágán megcsinálok egy gépet, az már 2-3 év múlva elavul, nagyobb elvárások lesznek játékok terén, az xbox one pedig még akkor is jó lesz.

2014. máj. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Válaszoltál is magadnak...
2014. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"csak attól félek, hogy ha most jó drágán megcsinálok egy gépet, az már 2-3 év múlva elavul"


Konzol fan vagyok, nem kéne nekem PC játékra, de ezt meg tudom mondani, hogy hatalmas hülyeség.

Egy ma 200 ezres PC is még bőven korrekt lesz 3 év múlva és magas grafikán (vagy talán maxon) fogja vinni az összes játékot, 3 év múlva talán lejjebb kell adnod kicsit, de még akkor is jobb grafikán fogja vinni a játékokat, mint az Xbone vagy PS4. Ha meg majd fejleszteni akarod akkor is olcsóbbra jössz ki, mert konzolra tényleg rohadt drága a játék, amennyit te megspórolsz a játékon annyiból pár évenként simán tudsz venni pár jobb alkatrészt a gépbe, szóval ha csak a grafika, az olcsó játékok és a nem-elavulás a lényeg, akkor PC.

2014. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pcre is épp olyan drága majdnem a játék,ha arra is eredetiben veszed meg,mint az onera!
2014. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én gépem alapját ,ami 2008-as és q9550, és ddr2-es 6giga ram adja , csak a vga lett cserélve, ami most egy hd 7850 , még ez a gép is simán viszi a legtöbb játékot magas beállítások mellett 1080p-ben . szóval simán elég egy kemény gépet összeraksz, akkor bőven jó lesz . 200ezernél azé többet szánnék rá, mert én tuti belecsapnám a legjobb i7-es procit és egy olyan alaplapot mellé , amivel húzni is lehet a procit (mondjuk ehhez asszem, olyan proci is kell ami húzható) ram-ból is tuti raknék 16gigát ami most biztos feleslegesnek hat sokak számára, de így jó darabig tuti nem kell fejleszteni. a VGA-nak meg én a helyedben szánnék egy Radeon R9 280X-et kb vagy, hozzá hasonló teljesítményűt
2014. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!