Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a tv összeköthető a számító...

Ha a tv összeköthető a számítógéppel az pontosan milyen lehetőségeket jelent?

Figyelt kérdés

pl. a program , játék a tv-n látható igaz? És ha pl zenét haéégatok, akkor a tv hangszórója fog szólni? arra meg most fogunk egy komolyabb hagnfalat csatlakoztatni, akkor a számítógépes éppen futó dolog is a nagy hangfalon fog szólni?

mik a taőasztalatok, ha ilyen összakapcsolásokat végzünk?


2009. dec. 28. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia! Ez a HDMI kimenet segítségével történik, és igen, az a tv hangszóróján megy, és akár a hangfalakon is :) mi így nézzük a filmet, hogy a laptopot összekapcsoljuk a külsö mnemóriával és a tv-vel és nézzük a filmeket :D játékot még nem próbáltam :) az utolsó mondatot nem értem :) azt a taőasztalatokat :D létszi írd le még1szer :D
2009. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
semmi :D megértettem, tapasztalatok akart lenni :D am előző vagyok, egyszerű kezelni nagyon :D összekapcsolod a tv-vel a HDMI kimenet segítségével és megkeresed a távirányitón, hogy source és megkeresed, azt hiszem a külső2-őt, de szerintem ez mindenkinél változó :D ha ez megvan, megjelenik az asztalod(desktop vagy mi :)) a tv-n és mehet a menet :D
2009. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

tisztázzuk a HDMI kivezetés csak videókártyába van ... ami nem kezeli a hangot ... marad a gépi hangszoró amit eddig használtál csak a kép nem a monitoron hanem a tv-n lesz látható ... és nem feltétlenül HDMI n történik mert vannak VGA - DVI bemenetek is a tv-ken ami szint úgy csak a képet közvetíti de nem kell külön videókártya hogy hdmi kimenet legyen rajta ...


nekem megérte mert a tvnézés közbe mikor gépeztem mindíg 360+ fokba tekeredett a nyakam :D akkor érdemes csak rákötni a tvre a gépet ha régi CRT monitorod van ( képcsöves ) mert javul a minőség és nem b*ssza annyira a szemet

2009. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tapasztalatok lenne :D
2009. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
elsőnek: tapasztalatok
2009. dec. 28. 16:51
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat csak épp ki kellett lépnem akkor, persze hogy tapasztalat, én 39 éves vagyok a fiam 12, szóval nem tudom hogyan rakjuk majd össze,( férfi segítség nem nagyon van) esetleg akkor is kérdezek majd. most fiam még nincs itthon. nagyon aranyosak vagytok.

azt persze nem értem mi az, hoyg sak a hangot kezeli a képet nem.... volt aki valami ilyet írt. állítólag mindenhez minden kábel van. ( még a dobozban ..-))

2009. dec. 28. 16:55
 7/11 A kérdező kommentje:
jaaa, videokártya, vagyis pont hogy a képet kezeli, tehát számítógépről kép a tv-n és a hang??, azért van az új hangfal is pedig! ( többek között) akkor pl zene a you tube-ról nem fog azon szólni?
2009. dec. 28. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy hülyeségeket írok mert nem ismerek a kábelek nevét de azért leíróm az én nyelvemen:

ha a tévén va olyan bemenet mind amilyen a monitorba megy be (tehát olyan kék csavaros) akkor a monior helyett a tv-t dugod be (ekkor az lessz a "moniotorod" a hangot pedig úgy tudod megoldani hogy veszel egy olyan kábelt aminek mindkét végén jack jan (olyan dugó mint ami a fülhalgató végén van (zöld))az egyiket a hangszóró helyére teszed be a másikat meg a tv bemenetébe

2009. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*előzö vagyok"

énnekem ez nem megoldható,de az iskolámban naponta kell ilyeneket csinálnom, tehát azért gyakorlatban meg tudom csinálni, de leírni, megfogalmazni nem tudom...

egyébkénet nagyon érdekes a kép hogyha összerakjuk, például ha van egy lcd tévéd ami olyan széles hogy be sem fér az ajtón de ojan lapos hogy kétujjalösszefogod akkor kilóg pl a tálca a képből...

2009. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

*előző :)

ha így sem működik mert nem olyan a tv-d akkor vásárolj a gépedbe egy tv-tunert és azon van rca kimenet ami olyan sárga (van az a piros, fehér sárga RCA kábel)

2009. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!