Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aktív sub sztereo erősítőre?

Aktív sub sztereo erősítőre?

Figyelt kérdés

pár dolgot kérdeznék. 1:ugye passzív subot nem köthetek sztereó erősítőre,mert a hangfal kimenetről kapna magas frekvenciákat is és azt nem szereti?

2:Aktív subot sztereó erősítőre hogyan? Audio/tape out-ra tudom hogy ráköthetném,de az csak vonaljelet küld,nem állítható a hangereje.

3:van aktív mély,amin van HIGH LEVEL IN. Az mire jó,hogy kell használni? Mert ha az hangfalkimenetre kell,akkor még mindig nem értem,mert ugye aktív,nincs szüksége erősített kimenetre.



2014. máj. 15. 15:49
 1/4 anonim válasza:
Simán kettéosztod a bemenetet egy elosztóval es veszel egy aktív subot. Ez a legegyszerűbb.
2014. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A HIGH LEVEL IN-hez csatlakozz. A hangszóróvezeték megy a sub-ba, onnan tovább a hangszórókba. Ilyenkor a sub "leveszi" mit kell megszólaltatnia, de nem vesz fel teljesítményt az erősítődtől.
2014. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Passzív subból is van olyan, aminek beépítettek keresztváltót. Ezen is átküldheted az erősített jelet.

[link]

2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta a high level in-t megértettem,és elvileg az első hangfalaimat sem kell rákötnöm a subra,mehetnek simán az erősítőre,ha a subnak van egy fölösleges hangfal kimenetem( akkor ezt a high level in-re ) és szól az aktív mély. Amit ebből a kérdésből még mindig nem értek az az 1-es pont
2014. jún. 27. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!