Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehetséges az hogy mi...

Hogyan lehetséges az hogy mi HD előfizetés nélkül tudjuk nézni a HD csatornákat és a FilmBox-ot a UPC Direct-nél?

Figyelt kérdés
UPC Direct műholdas tévénk van. A Direct+ és az HBO MaxPak van előfizetve de már vagy 3 hónapja tudjuk nézni a Direct HD csomag csatornáit és a FilmBox-ot is ( [link] ). Pedig nincs megrendelve és nem is számlázzák ki egyiket sem. Először azt hittem valami ajándék így 6 évnyi hűséges fizetés után de az 3 hónapon át biztos nem tartana. Elképzelhető hogy csak véletlen nyitották ki? Ebben az esetben ugye utólag sem számlázhatják ki? Csak mert az elég abszurd hogy ők rontanak el valamit, és én fizetek érte.

2014. máj. 16. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
De, ki fogják számlázni mivel a rendszerükben ott van a csomag ''nyitási'' időpontja. És ha te nem értesíted erről a hibáról őket, és ha az adott időszakra nem fizetted meg a díját, az díjhátraléknak minősül. A te felelőséged erről szólni, hiszen igénybe veszel egy fizetős szolgáltatást, aminek a díja téged terhelne. Az hogy ez az ő hibájukból következett be, mellékes. Neked szólnod kellett volna.
2014. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megy pl az m1 is az rtl klub is hdban akkor örülj neki. Utólag nem fognak számlázni.
2014. máj. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az összes HD csatorna megy. RTL Klub, Nat Geo, Travel, Sport 1, History...stb

Meg a FilmBox Plus, Family is nyitva van.

Egyedül csak a két 18+ csatornánál ( Hustler, Daring ) írja ki hogy nincs megfelelő jogosultságom a csatorna megtekintéséhez.

Írok nekik egy e-mailt.

2014. máj. 16. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy.
2014. máj. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Inkább mint hogy kiszámlázzák. Bár ha eddig nem tették meg akkor lehet hogy ezután sem fogják.


Mindegy, lehet még előtte utána kérdezek egy UPC Direct-es fórumon.

2014. máj. 16. 20:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is a UPC Direct-nél van a tévé előfizetésünk.


Kb fél éve cseréltek beltéri egységet, mivel megrendeltük a Direct DVR csomagot. Ezzel együtt a Cryptoworks kártyát is cserélték Nagravision-ra.

Amikor a forgalmazó beállította az új dekóder kártyát akkor véletlen Direct+ ( ez van előfizetve ) helyett SuperPak csomagot raktak rá. Így nekünk is volt HD csomag meg FilmBox. Kb 4 hónapig így is volt aztán egyszer csak lezárták a véletlen kinyitott csatornákat, viszont nem számlázták ki a mai napig sem.


Biztos hogy neked sem fogják kiszámlázni. Élvezd az ingyen prémium csatornákat amíg lehet. :)

2014. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindegy, végül dobtam nekik egy e-mailt mert csak féltem hogy kiszámlázzák. Meg azokat a csatornákat amiket nézni szoktunk amúgy sincs HD minőségben a UPC-nél ( TV2, Viasat 3, AXN, Film+ ).

Ma válaszoltak hogy arra a megállapításra jutottak, hogy valóban csak a Direct+ meg az HBO MaxPak csomag van előfizetve, ezért a tévesen aktivált szolgáltatásokat lezárták egy kártyafrissítéssel ami pár napon belül megérkezik, és természetesen a kiszámlázásukra sem fog sor kerülni.


Tudom hogy ha nem szólok akkor valószínűleg ingyen élvezhettem volna a prémium csatornákat ( amiket tényleg nem néztem ) de így mégis nyugodtabb vagyok. :)

2014. máj. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!