Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan lehet megtudni, hogy...

Bikemano kérdése:

Honnan lehet megtudni, hogy xbox classic-om ki van chipelve vagy sem?

Figyelt kérdés
Hello! Van egy xbox classicom, amit használtan szereztem, ám nem tudom, hogy ki van chipelve vagy valami flash vagy soft mod vagy hasonló vane rajta, tehát, hogy menneke vagy sem rajta az irott játékok. Ezt hogy tudom megnézni a készülékemen?? A válaszokat köszönöm előre is :)

2014. máj. 17. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki!
2014. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beraksz egy masolt jatekot es ott a valasz
2014. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak gondoltam van valami jelegzetes jel egy megjelenő menüpont vagy hasonlo, amiből megbizonyosodhatok, mivel a lemez irásnál elronthatok valamit és igy azt hiszem, hogy ninsc flashelve, volt ilyen gondom régen PS-nél :)
2014. máj. 17. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv első lépés ha a bekapcsoló gombbal indítod pl akkor a egy gyári xbox dasbord jön-be. az a gyári hátér alap menüvel igen ám de ettől lehet még csipelt. Azt úgy tudod ellenőrizni ha szét kapod és a dvd olvasó alatt találsz egy nem oda illő panelt azt észre veszed kitűnik v egyes típusok világítanak így elég ha oldalt belenézel és látszik v az xbox logo pl piros !Van olyan is hogy a box egyes gombokkal vezérli a menüt bekapcskor ez lehet magán a gépen pl power gomb megnyomása után a gyári menü jön be de ha a dvd tálca kinyí tóval kapcsolod be akkor evox v unleashx v xbcm. Ez esetben lehet hotswapos softmodos v tsop flas is .De a lényeg hogy ez esetekben viszi a írót gamet.De ha bekapcsoláskor már nem az eredeti menü jön-be akkor tutit hogy módolt

Lemez írásra használt az xboxklub által ajánlót író progit én már több éve használom és jól működik.

[link]

2014. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos válasz volt :D
2014. máj. 19. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!