Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes beruházni egy Tabletre?

Érdemes beruházni egy Tabletre?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves Laptopom ,meg egy 4 hónapos okos telefonom! Nem a legjobb,de nem is a szar kategóriába tartozik!

Viszont most elkezdtem szemezgetni Tabletekkel! Nektek van? Laptop asztalon van,laptophűtőn,telomon szoktam ágyból netezni,de ha töltőn van nem igazán,ezért gondoltam Tabletra...



2014. máj. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Emberfüggő.

Nekem van okostelefon, tablet, laptop, mindegyik középkategóriásnak mondható már ma, egyik sem lassú, csak egyik sem került 200 ezerbe.


Tabletet nagyjából csak arra használom, hogy lefekvés előtt meg felkelés után ágyból netezgetek rajta. Ha felkelek akkor vagy úton vagyok és mobilozok, vagy laptop előtt gépezek.


Tehát túlzottan nem használom ki a tabletet, hisz ennyi erővel fel is kelhetnék az ágyból, hogy laptopozzak, vagy a laptopot is odavihetném az ágyba, de ez szimplán kényelmesebb. Viszont csak ez miatt venni egy tabletet lehet hülyeség, ezt mindenki döntse el magának.

2014. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!



Hát én is úgy lennék vele,ahogy te leírtad... :D

2014. máj. 20. 14:48
 3/4 Tengor ***** válasza:
Alsó kategóriásra (45 ezer alatt) nem éri meg. A többire pedig akkor ha kihasználod, ahogy #1 is írta.
2014. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ,nem , volt de nem szerettem , inkabb egy okostelefon
2014. máj. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!