Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valószínű, hogy még ebben a...

Valószínű, hogy még ebben a hónapban veszek egy Xbox-ot! De mivel annyi választék van, és nem is annyira értek hozzá írjátok le, hogy melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van több fajta: Van -Xbox Arcade

Meg van 4GB meg 250GB stb. -Xbox Elite

-Xbox Slim

-stb-stb.

Szerintetek melyiket vegyem meg,melyik éri meg a legjobban

,mint ár és mint a konzol szempontjából?

Lehetőleg gyorsan válaszoljatok légyszíves,mert hamarosan

megveszem!



2014. máj. 20. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Xbox360 Slim 250GB verziót ajánlanám.
2014. máj. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak a régi ún. FAT gépek, talán már nincsenek is újonnan. De nem is érdemes, a Slim sokkal jobb választás. (Halkabb, kevésbé hajlamos meghibásodni, kevesebbet fogyaszt, sztem jobban is néz ki stb..) És van az E jelölésű, de ha jól tudom az alacsonyabb felszereltségű mint a slim.. (kevesebb usb, talán hdmi sincs rajta bár nem vagyok benne biztos.)


Az Arcade, Elite és egyéb elnevezések arra utalnak, hogy mit adnak a gép mellé ajándékba. Maga a gép az teljesítményben ugyanazt tudja Arcade és Elite esetében is.


Tehát Slim és 250GB. (4GB semmire sem lesz elég.)De az előbb hülyeséget írtam, HDMI az "E"-n is van és ha jól látom sima Slim már nincs is forgalomban.. na mind1, én már évekkel ezelőtt vettem az enyémet.


Itt nézelődj, korrekt bolt, jó árak, gyors szállítás..

[link]

Tőlük vettem én is.

2014. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen ez már magamban én is eldöntöttem,hogy Slim-ot veszek!

De a 4GB -os miért nem elég? Nem biztos,hogy az összes pénzem egy 250Gb ra akarom költeni! Max még egy pár hónapig gyűjtök!

A 4GB-oson nem fut semmi???

Az lenne a kérdésem,hogy a GTA 5 fut-e a 4 GB-oson...haveromnak Xbox 360 Arcade van és tökéletesen akadozás és Laggolás nélkül fut neki a GTA 5!


Szerintem elég a 4 GB-os...szerintetek?

2014. máj. 21. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

csak egy javaslat, te döntöd el mire költöd a pénzed ;) én nem bántam meg, hogy kicsit még spóroltam és a 250GB-osat vettem meg.


GTA V:

"Játékkonzol ide vagy oda, az ilyen kütyükkel játszók sem menekülnek meg a kötelező telepítés elől. A Grand Theft Auto V mérete nagyon nagy. A fejlesztők úgy döntöttek, hogy néhány fájlt fel kell másolnunk a merevlemezre - vagy adott esetben pendrive-ra.


Mennyit foglal a játék a merevlemezen?


A játék 8GB helyet igényel a konzol merevlemezén

Mit csináljak, ha 4GB-os Xbox 360-am van?


Nem kell megijedned, NEM kell újat venned, 4GB-os Xbox 360 esetén a fájlokat feltelepítheted pendrive-ra is, de ennek szigorú követelményei vannak. Egy USB 2.0 szabványú, ami legalább 15mb/s sebességű olvasásra képes, legalább 16GB kapacitású pendrive kell hozzá, amin legalább 8GB szabad hely van."


Szóval menni fog 4GB-oson is, ha ezt megcsinálod.



Egyébként minden játék ugyanúgy fut 4GB-oson mint 250GB-oson vagy akár Arcade-on. Teljesítményben nincs különbség közöttük.


Viszont amiért én ajánlanám a 250GB-osat:

- nem kell pendrive GTA 5 esetén :)

- 250 GB-ra sok játékot fel tudsz telepíteni. ez azt jelenti, hogy az adatokat a belső merevlemezről tudja olvasni a gép. persze a játék dvd-t ettől még be kell tenni (leellenőrzi hogy eredeti-e), de kevesebbet fogja pörgetni mintha nem lenne feltelepítve.


Mivel a HDD-ről olvas a gép, ezért jóval halkabb mintha a dvd-t pörgetné folyamatosan. Gyorsabban tölt be a játék is. DVD esetén előfordulhat az is, hogy megáll a játék egy pillanatra, amíg a lemezen a megfelelő helyre pozicionál az olvasó (lassabb az adat elérésének az ideje mint HDD-n). Ha kevesebbet dolgozik az olvasó, akkor nem csak halkabb és gyorsabb a gép, hanem kevésbé melegszik is. És ugye az egyik fő oka az xbox meghibásodásoknak a túlmelegedés. Persze ha tönkremegy az nem azért lesz mert dvd-ről játszol, de az tény hogy valamivel jobban melegszik úgy. Ha kevesebbet dolgozik az olvasó, tovább is fogja bírni, később fog elhasználódni maga az olvasó.


- ha játékokat nem is veszel online akkor is töltődnek le (kötelezően) ún. Title Update-ek a játékokhoz, a mentések is helyet foglalnak, esetleg ha valami kiegészítő DLC-t szedsz le annak is kell hely. nem sok, de előbb-utóbb betelhet a 4GB.


- ha esetleg úgy döntenél, hogy módosítod az xboxot (RGH chip) valamikor, ahhoz mindenképp kell valamilyen merevlemez. ennek rengeteg előnye van, de ebbe most nem mennék bele :) ha érdekel persze, majd írok erről is.



De ha a 4GB mellett döntesz, az sem baj. ha meggondolod magad később abba is tudsz HDD-t venni. igaz valamivel többe fog kijönni.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. De sztem így is van amit le akartam még írni, de kifelejtettem a végére :)

2014. máj. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!