Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Wharfedale obsidian 600 vagy...

Wharfedale obsidian 600 vagy Jamo s626 hcs 5. 0? Tudom elég rég óta riválisok, de akkor most melyik is a jobb? Basszusokban, zenére filmre egyaránt.

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 19:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
mindkettő borzalmasan szól
2014. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad. KÖszönjük,akkor most olyan aki ért is hozzá
2014. máj. 21. 23:09
 3/26 anonim ***** válasza:

igen igen, valószínű én nem értek hozzá akinek proac hangfalai vannak csöves erősítővel hifire és klipsch cinema házimozira

;)

2014. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen igen ez mind nagyon meno,de ahelyett hogy ravagod hogy szar( persze a nemet csucs hangfalhoz,a klipsch-hez hasonlitva . Szoval miert olyan hu de rosszak?:o
2014. máj. 21. 23:54
 5/26 anonim ***** válasza:

a klipsch amerikai

[link]

2014. máj. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Kb. ugyan az kezdett el megfogalmazódni bennem, mint amiket itt írnak kommenteben, így csak linkelnék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..

2014. máj. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát igen,ezért lenne jó olyan valaki,aki hallotta már mind a kettőt:/
2014. máj. 22. 15:36
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem fogtad fel, amiket a kommentekben írtak. Nincs olyan, hogy jobb. A zenei hallás az egyik legszubjektívebb dolog a világok. Ha nekem az tetszik, ha a rendszer a pergődobot iszonyat pontosan visszaadja, és az akusztikus gitárt is az orrom előtt pengeti rajta a zenész, hiába mondom neked hogy jó, ha neked az kell, hogy 30Hz-en daráljon rap zenén. Mert ami az egyikre kiválóan alkalmas, a másiknál elvérzik.
2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

A magyar Hi-Fi Magazinból:

"Olvasóink gyakran kérdezik tőlünk, hogy ez vagy az a gép szól-e

jobban - és erre a kérdésre azért nehéz válaszolni, mert a gépek nem

feltétlenül jobban vagy rosszabbul szólnak, hanem inkább

másféleképpen. Ahogy Sólymos Antal szokta mondani: "nem egy egyenesen

fekszenek", vagyis nem úgy kell elképzelni őket, mint a számegyenest,

amelynek egyik pontja hetet vagy nyolcat ér, a másik meg csak ötöt

vagy hatot. Egyszerre több ilyen számegyenes húzódik előttünk, még

csak nem is párhuzamosan, és nem is biztos, hogy metszik egymást;

lehet, hogy az egyik erősítő hatot ér, a másik meg nyolcat, de nem

biztos, hogy az utóbbi mutat a helyes irányba..."

2014. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as. Attól nem leszel szakértő, hogy "húha nekem most aztán csöves erősítőm van...meg húha sokba van ám."


Nekem is van csöves erősítőm (is), meg B&W stb... de nem gondolom, hogy ez egy érv itt...


Nem gondolom, hogy ilyen alapon pl. belépő szintű hangcuccba beleverhetem a csúfot, vagy akinek olcsóbbra telik föltétlenül be kell szóljak csípőből...


Kb mintha: "nekem 200 lóerős BMW-m, van, kocsi az, ami 150 lóerő felett van, amit te akarsz venni, az egy szekér."

2014. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!