Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hy! Playsation 3 super slim...

Hy! Playsation 3 super slim 12gb akarok hdd-t venni de nem tudom hogy milyet és honnan?

Figyelt kérdés
12gb ps3 super slimem van és 500gb hdd-t akarok bele venni. azt halottam hogy jó bele a notebook hdd is de 2.5 inch-esnek kell lennie. pl ez jó bele [link] az mindegy hogy sata 1 vagy sata 2? és azt is halottam hogy max 9.5 mm magasnak kell lennie. akkor a 7mm-es seage már nem is jó bele? max meddig lehet bővíteni pl ez jó bele [link] melyiket vegyem a 2 közül? toshiba vagy ez a 750-es a jobb minőségű csendesebb? és ha én nem akarok semmit se menteni és nem kell az új firmware sem mert automatikusan neten keresztül frissít a gépem akor nem kell semmit csinálnom csak belerakni az új hdd-t és megvárni míg újraépíti a rendszert vagy le kell töltenem valamit és usb-n keresztül rárakni?

2014. máj. 22. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

SATA 1 vagy 2 mindegy. A HDD max. 9,5 mm-es lehet, jó a 7 mm-es is. 1 TB-os HDD-t is biztosan kezel.

HDD csere után egy usb háttértárat(külső HDD, pendrive, FAT32-re formázottnak kell lennie) kell csatlakoztatnod a ps3-hoz amire előzőleg rámásoltad a legfrissebb firmwaret. A ".PUP" fájlt a PS3 és az ezen belül létrehozott UPDATE mappába kell másolnod. Bekapcsolás után kövesd a képernyőn megjelenő utasításokat.

A HDD beszereléséhez kell egy beépítő keret is ezt külön tudod megvenni, kb. 3000 ft:

[link]


ajánlott hdd, 3 év gar:

[link]

2014. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!