80-90k között milyen 2db hangfalat ajánlotok otthonra?

Figyelt kérdés

Több mint valószínű, hogy egy Pioneer DDJ SX szettet fogok venni, egy ASUS laptop mellé (igen tudom, hogy intel proci legyen benne legalább 2 magos, és 2gb ram minumum), de a hangkártya nem fogja befolyásolni, hogy-hogy fog szólni a 2db hangfal?

Egyébként laptopot is linkelhettek be 100-105k körül!

Hangfalakat néztem már pako-n, zajon, djstore-n, meg sok más helyen, de nem tudtam dönteni milyen hangfalak a jók! És persze erősítő is kellene hozzá (bár én úgy tudom, hogy ha aktív hangfalat vesz az ember, erősítőt is adnak hozzá, ezért drágább mint a passzív!?)

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. máj. 23. 12:37
 1/2 dferi001 válasza:
42%
Aktiv hangfal más abban bevan épitveaz erösitő kispénzért kicsit kapsz..!! Előnye nem lehet ki ütni stb nincs annyi kabel.de en a passzivra szavavazok.onkyo erösitovel minöségileg csucs.vagy eggy agotavégerősito eggy keverővel..hangfalmeg.attol fúgg mit tud az erölködőd :D
2014. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de a helyesírásod nem a legjobb, szóval alig értettem belőle valamit.
2014. máj. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!