Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan üzemeljek be PC-n egy...

Gabker kérdése:

Hogyan üzemeljek be PC-n egy CNCXIN nevezetű, PC-re és PS2-re egyaránt használható dualshock-os joystick-ot?

Figyelt kérdés

Pedig már a hozzá kapott telepítő CD-n levő drivert is többször próbáltam feltelepíteni és úgy csatlakoztatni a játékvezérlőt egy USB portba, de sajnos sikertelenül?

A márkáját nem tudom biztosan, de a dobozán van egy fura, csupa nagybetűs, bekeretezett, CNCXIN nevezetű szó.

Rákerestem google-on, próbáltam keresni hozzá valami illesztőprogramot, de sajnos eddig nem sikerült találnom.

A Windows XP érzékeli, hogy bedugtam a kontrollert, de nem ismeri fel, így csak PS2-n tudom használni, kérem,hogy aki tud, az segítsen, legvégső esetben vagy visszaküldöm kibontva, kicsit más állapotban a készüléket az üzletnek remélve, hogy visszautalják a pénzt, vagy pedig odaadom valamikor a Vöröskeresztnek :).



#CNCXIN #joystick telepítés PC-re
2014. máj. 23. 21:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!