Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Probléma az erősítővel -...

IQlightness kérdése:

Probléma az erősítővel - hangos csattanás után nem ad ki hangot újra. Tipp?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Denon pma-510 erősítőt, kb a 80körüli kiadás lehet, amely egy másfél napnyi használat után látszólagosan feladta. Gond nélkül működött egy ideig, viszont egyszer valami kattogás jött az egyik hangfalból, majd egy hangos pukkanás után nem jött többé egy mukk sem a hangszórókból. A hangszórók működnek...legalábbis reagálnak, ha egy ceruza elemre kötöm őket.


Amit késöbb vettem észre, egy "GND" feliratú csavar, ami lazán volt hagyva mindvégig. Talán földeléshez lehet köze. A bíztosíték látszólag rendben, és két RCA kábelt is próbáltam, mindkettővel hangtalan a rendszer.


Ha tudtok valami tippet, vagy estleges megoldást kérlek írjatok!


Köszönöm előre is!



2014. máj. 24. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a végfok elszállt benne?
2014. máj. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre senkitől sem fogsz választ kapni, szét kell szedni, méricskélni. A gnd csavarral ne foglakozz, lemezjátátszó mechanikát lehet odakötni.
2014. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A GND csavarhoz semmi köze. Ha ér neked annyit, akkor irány egy műszerész.
2014. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!