Rapidio kérdése:

Router beállítása?

Figyelt kérdés
An egy routerem és raontottem a vizet.. vettem egy ujat es az a problémám hogy nem kaptam felhasználói nevet se jelszót .. hogyan allitsam be a routert?? Azt hiszem dinamikus beállítás. . A legyeg hogy hogyan csináljam meg azt hogy szórja a wifit de ne keljen beirnom felhasználó nevet es jelszot? Keszthely netnel vagyok nem telefonos hanem angenna kabelhez hasonló zsinór megy be a modemba es utanna a routerbe... tp-link router

2014. máj. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A router alján a gyártó címkén megtalálod az alap admin és password belépési adatokat.

2014. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

azt tudom de konfig bajom van.

wifit kellene beallitanom .

a baj hogy a net szolgaltatotol nem kaptam nevet es jelszot.

Pl a tmobile : repi@tonline.com jelszo:asdasd19

Es a routerben kelle beallitanom h a kodolt wifit:)

2014. máj. 27. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

...nem nagyon értelek...:)

A szolgáltatótól kérdezd meg az esetleges hozzáférési beállításokat.

2014. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kábel modemes net :) annyit tudok h dinamikus ip cim.. de nem tudom beallutani :D
2014. máj. 27. 16:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiderult h csak klonozni kellett a mac cimet mert 2 kulon cim volt . A kabelmodemes netnel dinamikus ip cimre kellet beallitani :)
2014. jún. 5. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!