Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen gamer headsetet vegyek...

Milyen gamer headsetet vegyek eddig a razer kraken prot néztem kb 23k és ebben az árkategóriában vennék?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 18:08
 1/2 Kristóf06 válasza:

Én jobban ajánlanám ha még beleadnál egy kicsit mert sokkal jobbak vannak 30k körül:) Amiket ajánlok:


1.Razer Tiamat 2.2 28-32k (nekem is ilyen van nagyon állat :DD azért 2.2 mert beépített mélynyomó van benne)


Razer Karken 7.1 28-30k (Virtuális 7.1 azaz nem kell hozzá 7.1 es hangkártya Hanem USB kábel van hozzá :)a driverjén lehet állítani a hangzását)


Én mind a 2-őt ajánlanám mert ezek olyan fülesek amik jobbak játékokra de ezt neked kell eldönteni!!!

Mind a 2-ő másban jó a tiamat nagyon adja a mélyet és nagyon jó a hangja!

A kraken meg inkább térhangzás de mindegyik eléggé jó :)


Remélem segítettem valamit :D

2014. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolbászmester válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval, én egy Razer Kraken 7.1-et használok, amiről el kell mondanom, hogy ilyet én még nem hallottam.. a hangzása az ESZMÉLETLEN! Ezek a felfújt beats audio fejhallgatók szinte viccesen szólnak mellette, pedig dupla annyiba kerülnek.. kistestvéremnek sima Razer Kraken fejhallgatója van, és a kettő között hatalmas a különbség. személy szerint úgy érzem, megéri a drágábbat megvenni.
2014. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!