Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi tortent a tabletem toltojevel?

Mi tortent a tabletem toltojevel?

Figyelt kérdés
Van egy nexus 7em es ket-harom napja a toltoje valamiert nem tolt rendesen. Olyan 4 ora alatt maxra feltoltotte de most ha tolton van es hasznalom csak merul lefele. Nagyon lassan tolt valamit de tenyleg csak keveset. Kicseretlet az usb kabelt benne de azzal sem szuperal. Mit tehetek ezugyben?

2014. máj. 27. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a PC USB csatlakozójáról tölteni. Ha úgy se megy akkor az akkuval van gond. Ha megy akkor a töltő cserés
2014. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos de a pc usbtoltoje kisebb energiat ad le mint egy tablettolto vagy en tudom rosszul?
2014. máj. 27. 18:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Na vegul csak feltoltotte pcrol, a sajat toltojerol meg nem szval vmi hasonlon problema lesz. Orulok h az akkunak nem lett baja :)
2014. máj. 31. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!