Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » AMD (nem tudom milyen alaptipu...

AMD (nem tudom milyen alaptipusú) alaplapú gépen Windows XP SP1-es opr. -en a gép nem ismeri fel az USB eszközöket. A Driverek telepítve vannak és semmi. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Friss telepítés? Ha nem, akkor eddig jó volt? Ha igen, akkor miért SP1?


Második blikkre : távolíts el mindent az eszközkezelőben és hagyd, hogy mindent újratelepítsen, majd hagyd újraindulni.

2009. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
SP1 csak 1.0 verziós USB drivereket tartalmaz. Elképzelhető hogy az eszközeid USB 2.0 szabványúak. Ebben az esetben SP2 megoldja a problémát. Amúgy is nagyon időszerű lenne.
2009. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Alaplapi, vagy PCI-os kártyán van USB-d? Azért mert USB 1.0 fel kell ismernie pl a pendrive-ot, csak azt irja ki, hogy az eszköz gyorsabb müködésre is képes.

És amit a többiek irtak, frissits, ha lehet, de a sima xp is tudja kezelni az USB eszközöket.

L.

2009. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkkor húzzam újra az egész gépet?
2009. dec. 31. 10:34
 5/8 anonim válasza:
Az SP1-es is támogatja 2.0-ás USB-t mert nekem is az van benne és minden instaláció nélkül megy
2010. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne húzd újra (egyelőre). Tegyél rá SP2, esetleg SP3. Windows update.
2010. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már újrahúztam,mindent újraraktam és semmi. sztem belső probléma van akkor.
2010. jan. 3. 16:35
 8/8 A kérdező kommentje:
tettem sp3-at. semmi.
2010. febr. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!