Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit gondoltok egy Sony MDR-XB4...

Mit gondoltok egy Sony MDR-XB400-as fejhallgatóról?

Figyelt kérdés
Mennyire szól jól a többi fejhallgatóhoz képest? Mennyire tartós? Megéri megvenni?

#Sony #fejhallgató #mdr-xb400
2014. máj. 29. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha őszinte leszek féláron ajánlok neked egy sokkal jobb fejhallgatót ami még a 20-30 ezer forintosokat is legyalázza.

Mégpedig Maxell retro DJ.

Szóval ezt a sony-t ne vedd meg szerintem. Vegyél Maxell retro DJ-t az a minőségi cucc. Nekem is ilyen van már lassan 2 éve és semmi baj vele. Alapból 2 év garancia, de szerintem 10-20 év múlva is szólni fog.

Remélem segítettem.

2014. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 2 hónapja van meg és eléggé odabasz, nekem nagyon bevált.Ilyen árban nem nagyon találsz jobbat talán még az AKG de nekem ez jobban tetszett hangzásilag.
2014. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Marics István ***** válasza:

szar a Sony xb széria meg a sony mdr zx 600-ast senkinek nem ajánlom.

Inkább Sony mdr zx 300-at vegyél vagy v55-t. :)

Esetleg egy jó sennheisert attól függ mennyit adsz ki max egy fejhallgatóér.

Beats,Skullcandyt nem ajánlóm nem szólnak jól.

2014. máj. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marics István ***** válasza:

És 10-20 évig nem fog szólni mert az újfajtákat úgy csinálják,hogy nem lehet benne kábelt cserélni.

Sennheiserbe tudsz kábelt cserélni viszont nem árt hozzá ha van egy iphone-od.

De a lapított kábeles meg a kivehető kábeles most a menő. És annak van a legtöbb értelme.

2014. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!