Lakod Dezső kérdése:

Hogyan tudom megoldani a Kinectet RGH-s gépen?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! RGH-s xbox360-om van, és szeretnék venni egy kinectet, hogy tudnám megoldani bármiféle olyan telepítés nélkül, ami odavágja az RGH-t ?

#Xbox 360 #Kinect #RGH #RGH kinect #Kinect RGH val #Kinect RGH-ra
2014. máj. 31. 18:34
 1/4 fagyi16 válasza:
Tudtommal csak összedugod a géppel és megy. Nem fogja semmi oda vágni. Csak arra figyelj hogy ha nem slim géped van akkor kell hozzá egy át alakitó mert anélkül nem tudod rácsatlakoztatni.
2014. jún. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző válaszolónak csak félig van igaza.

Ha régi kernel / dashboard van a gépeden akkor nem fog menni a dolog.

Nekem a kernel, 2.0.16537.0, az FSD (Freestyle Dashboard) 3.0b Rev735, ezzel vagy újabbal biztosan működik a kinect.

2014. jún. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat ! Ám a dashboard frissítést inkább bízzam szakemberre ? Félig-meddig haladó szinten vagyok még az RGH -val.
2014. jún. 3. 11:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem a kinectnek a kábeleit, amiket be kell dugni az xboxba, de nem nagyon értettem, hogy mi hova való( Xbox360 Elitem van)
2014. jún. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!