Pioneer DDJ SB-hez milyen laptopot, fejhallgatót, hangfalakat, és hozzá erősítőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy Pioneer DDJ SB-t fogok venni, és mellé egy laptopot, de nem nagyon tudom, hogy milyen laptop kellene normális mixeléshez, virtual dj-hez, traktor-hoz pl. Ez mellé kellene 2DB aktív vagy passzív hangfal. És igen tudom, az aktív azért drágább mint a passzív mert végfokot, erősítőt adnak mellé. Meg egy Sennheiser HD 25 1-II Basic Edition fejhallgatót néztem ki. Tudom, hogy van olcsóbbik, de ezt fogom venni, ha jó lesz a 2 hangfalhoz, illetve laptophoz, meg persze a DJ szetthez!

Laptopra: Max 100-105k

Hangfal: Max 100k és persze otthonra használnám egy nagyobb szobában, meg kisebb házibulikra!

Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. jún. 1. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

laptop legyen 2 db ram, minimum 2,5 ghz, de semmi képp sem celeron, stb.

A legjobb erre egy core 2 duo pl

Én 100-ért egy lenovot vennék.

Hangfal? 100-ért olyan nagy vűálasték nincs. Vannak olcsóbb kínai aktív hangfalak, de inkább régebbi passzív reflex, és mondjuk egy castone, vagy siva erősítő.

Fülesben nekem a technics rp dj 1200/1210 jött be

2014. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Getdownbaray válasza:

Első sorban nem a DDJ-SB-hez kell laptopot választanod, hanem ahhoz a DJ-szoftverhez, amit a DDJ-SB-vel fogsz vezérelni, hiszen nem a kontrollernek van gépigénye, hanem a szoftvernek. A DDJ-SB egyébként fut szinte minden DJ-szoftverrel (Serato DJ, Traktor Pro, Virtual DJ) és ezeknek a programoknak nagyrészt ugyanaz a gépigényük. Itt egy példa (Traktor Pro 2):

Windows 7 vary 8 (legújabb Service Pack, 32/64 Bit), 2.0 GHz Intel Core 2 Duo vagy AMD Athlon 64 X2, 2 GB RAM (4 GB ajánlott). Amire figyelj oda, hogy arról a gépről, amiről zenélni fogsz, ne azon torrentezz, netezz, stb. A Windows-os gépek eléggé kényesek a MAC-ekhez képest...célszerű szigorúan csak zenélésre használni és akkor szinte mindegy, hogy Asus, Acer, HP, stb., stb.

2014. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!