Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen táblagépet...

Szerintetek milyen táblagépet vegyek?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy elvárásaim de igazából nem is nagyon értek hozzá hogy melyiket érdemes megvenni. Eddig volt egy Huawei IDEOS S7 Slim tabletem ami 2 év után beadta a kulcsot persze mikor már lejárt a garanciája és a javíttatása min. 20 ezerbe kerülne gondoltam annyiból már veszek egy újat de akkora a kínálat hogy nem tudok választani. Eddig játékra és netezésre használtam a tabletet na meg néha filmet töltöttem rá és úgy néztem. Játékokból sem komolyat csak amit google play-ről ingyenesen le lehet tölteni (Pou, puzzle játékok, szókeresők stb.) Szóval egy ilyen tabletet keresnék amivel ezeket megtehetném. Kb 20-30 ezret tudnék rászánni. Kérlek segítsetek ti milyen tipust ajánlanátok ami nektek vagy ismerősötöknek is bevált. A válaszokat előre is köszönöm

2014. jún. 4. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiért csak használt jöhet szóba, egy 2012-es Nexus 7-et lenne érdemes találnod, annál még 3x ennyiért sincs jobb.
2014. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!