Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelentenek ezek az adatok?...

Mit jelentenek ezek az adatok? Tudok egy kicsit angolul, de van benne ami magas. Házimoziról van szó, úgyhogy néhány hangtechnikai rész is el kellene magyarázni. Ha nem nagy gond gyors segítség kellene!

Figyelt kérdés

Item size - subwoofer 155mm x 300mm x 290mm (W x H x D), surround and centre loudspeakers 90mm x 140mm x 103m


Giftbox size - 352mm x 324mm x 336mm(ha ez azt jeleni,hogy mekkora dobozban van ???)


Supplied with a free 3-pin europlug quickfit convertor



Power output - 880 watts (PMPO)


Effective power 50 watts - loudspeakers 25 watts effective (2 x 5 watts each front and rear, 5 watts in the middle) and subwoofer 25 watts effective


4 ohms input impedance

* Surround sound effects - hardware decoding for Dolby Digital, DTS Soundtracks and Dolby Pro Logic II (movie and audio mode)


Nem az összes adat,de nem akarok senkit nagyon leterhelni!



2014. jún. 4. 18:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Mi az a 880 watt.

Ha jól sejtem akkor ez a rendszer 50 wattos?

2014. jún. 4. 18:09
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyomok egy linket.Ez megér 10000 Ft-ot?

[link]

2014. jún. 4. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A hagtechnikához nem értek, de az angol megy, szóval a fordításban tudok segíteni.


Első sor az a méreteket adja meg, az első az a mélynyomó, a többi meg minden más.


Második sor az az, hogy mekkora ajándékdobozba van. Hogy miért ajándékdobozt írnak, miért nem sima dobozt, azt nem tudom.


Haradik sor az az, hogy kapsz hozzá egy átalakítót, amivel semmit sem érsz, mert itthon nem ilyet használnak.


4. sornál a PMPO rövidítés a fontos. Ez a Peak Music Power Output rövidítése, magyarra lefordíthatom, de pár másodperc Googlezés után kiderült, hogy ez csak egy marketinges, parasztvakító szám, és nem kell vele különösebben foglalkozni.


Következő sor: effektív "erő" 50W, azaz ténylegesen ez egy 50W-os házimozi. Aztán részletezi, hogy az 5 kishangfal 5W fejenként (így 25W összesen), és a mélynyomó is 25W.


4 Ohm-os bemeneti impedancia, bár ezen nem kellett valami sokat fordítanom.

Aztán sorolja, hogy milyen hangeffektek vannak, az is érthető.


Ennyiben tudtam segíteni, talán valami okosabb ember még tud mást is mondani.

2014. jún. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Segítettél,de a fő kérdés megér-e 10000 Ft-ot és hogy jól szól-e?

Nem kell hogy lefújja a sapkát a fejemről (bár nem ártana) :),csak hogy szépen szólhat-e?

2014. jún. 4. 18:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mik az igényeid. Hogy ne a TV hangszóróin filmezz, arra megér egy 10-est. De kifejezetten szép hangja biztos hogy nincs, azt föntebb kell keresni. No meg nem is egy decibel drag hangszórókból épített rendszer, így a hangereje sem lesz eget verő. Szoba hangerőig, vagy picit fölötte szerintem még magához képest tisztán szól, de diszkózni szobában, arra hogy egy erős effektnél film közbe kitolja alólad a fotelt, kevés.

De mondom, egy 10-est mindenképpen megér, jobb élményt ad mint egy TV hangszórói.

2014. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Most tényleg nem akarok költekezni,de átrendeztük a szobát és távolabb került a tv.Így a hangja kifejezetten zavaró lett,ezért akarok valamit.

Egyépként volt régen egy Orion 5,1-es fabobozos házimozim az sem nagy 105watt volt és gyönyörűen szólt.Max hangerőben ugyan nem de tisztaságban és mélyben is bőven verte bátyám 300wattos thomson házimoziját és azért ha odatekertem neki nem lehetett beszélgetni mellette.Betörtek és elcsórták.Egy hétre rá küldte a rendőrség a levelet,hogy megszüntették a nyomozást.Ez van.

Ilyet keresnék,de nem találok sehol.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 5. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!