LoLmAnUsH kérdése:

X 360 arcade kinect-el nem melegszik túl?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Arcade-ot és maaajd majd később venni szeretnék hozzá egy kinect-et de nem tudom hogy hogy bírja mert olvastam hogy a gépek(azaz konzolok) kinect-el gyorsabban kapnak 3-ledest,mivel a VGA gyorsabban melegszik.Ráadásul nem egy mai csirke a gép nem tudom hogy hogyan bírná a kinect-et, főleg hogy a régebbiek nem arról voltak híresek hogy az életben nem melegednek túl.

2014. jún. 6. 21:00
 1/2 MartinKiller válasza:
Nekem is Arcade van, és van hozzá kinect-em is, és semmi baja, pedig nagyon sokat használtam (úgy minden nap kb. 10 órát MAX!)
2014. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ melegedésbe nekem se volt vele bajom kb. 3-4 hónapja vettem de szerintem nagyon jó! de akkor megnyugodtam mehet hozzá a kinect-is ! :)
2014. jún. 11. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!