Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha egy iTouch programot amit...

Ha egy iTouch programot amit támogat az Apple, de fizetős és leszedem pl. az iportalstore. Net-ről, akkor menni fog jailbreak NÉLKÜL ha feltöltöm a készülékre iTunes-al?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudod feltenni jailbreak nélkül.Én se tudom jailbreakelni, és már nagyon elegem van.Jailbreak nélkül ztem csak az Itunesről szedett játékot/app-ot tudod fletenni.
2010. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem. először fel kell törnöd az iphoneodat, amelyhez egy program szükséges. ha útmutató kell a feltöréshez az iportalon találsz többet is
2010. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
dida55, te tudod a legjobban hogy az iportál nem működik!
2010. jan. 26. 20:24
 4/4 anonim válasza:
esetleg milyen készülék ? legjobb iphone-s portál a szifon.com <3 ott le van írva, ha 3.1.2 re frissítetted volna a telód mikor még lehetett itunesből (már 3.1.3 van) azt a blackra1n.com rol leszedett alkalmazással 2perc megvolt ... viszont a 3.1.3 at én nem vágom, de szifonon nagyon felkapott téma, csak sok a rizsa ott is a sok ...miatt :)
2010. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!