Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » És erről mi a véleményetek?...

És erről mi a véleményetek? Jó gépnek számít 160-ért?

Figyelt kérdés

[link]

A kérdés az lenne hogy ki tudnék e- jönni ebből olcsóban és jobban ? Illetve hogy 160-180 ért össze tudnál-e doni egy jobb gamer pct?

Játszani szeretnék:-Skyrim(ENB modokkal)

-Battlefield 4

-GTA 5(tudom, majd csak ősszel jön ki)

-FarCry 4(tudom , ez is)


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 15. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
hardvereknél kérj konfigot
2014. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomca123 válasza:
Jó gép, simán fogja vinni őket
2014. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben, véletlenül nem a hardver topicba tettem!
2014. jún. 15. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Fúde szar gép. imperium színvonal... tápot persze nem írják ki, ebből látszik, hogy szar minőség. és ez hogy 160 ezer??? pcx-en kb. 140 lehet.
2014. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolbászmester válasza:
Az utolsó válaszíró baromságokat beszél. Egyébként elég jó gép, csak inkább a 750 Ti-vel kérd, mert a 750 nem egy erős kártya. A táp márkáját és adatait azért kérdezd meg előtte, és kérd ki egy hozzáértő véleményét róla. 750-el ezek a játékok nem biztos hogy jól fognak futni ultrán.
2014. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért írok baromságokat. Aránytalan konfig, túlárazott, kodegány tápos.
2014. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!