Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy laptopot és 2-3...

Paget kérdése:

Kaptam egy laptopot és 2-3 napra rá mikor bekapcsolom azt írja hogy a kiszolgáló foglalt és mikor rámegyek hogy átvált akkor kihozza a start menüt. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Láttam már sok kérdésnél ezt és azt mondták hogy futtasak egy vírusírtót de az nem talált semmit. nem szeretném újrarakni mivel csak most kaptam. mitévő legyek?

2014. jún. 15. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég zavaros amit írsz. Pl ez a mondatod is:


"Láttam már sok kérdésnél ezt "

Milyen kérdésről beszélsz?

Nem írod, milyen op.rendszert használsz, betölt e a géped maradéktalanul, ki a kiszolgálód stb.

2014. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
amikor futattam a scan-t akkor nem talált semmit és utána újra indítottam ,de most nem írta ki. azért kicsit aggódom mert az egyik kérdésben azt válaszolták hogy lopják a gépet és újra kell tenni meg hogy vírus. win 7
2014. jún. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!