Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom a FOX csatornát...

Hogyan tudom a FOX csatornát nézni MinDig TV Extra Családi csomaggal?

Figyelt kérdés

Itt írják hogy elérhető lett: [link]


Én végig kapcsoltam az összes csatornán de sehol sem látom.

Ha számít akkor Philips 32PFL3088H tévénk van. DVB-T tuneres szóval az antenna rögtön a tévébe megy és a kártya is a tévébe van berakva.



2014. jún. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Attól függően, hogy hol laksz, eltérő frekvencián kell keresni a FOX csatornát. Nekem nincs előfizetésem, így nézni nem tudom, de keresés alkalmával ott van már a listában.

2014. jún. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy pár tesztcsatorna a FOX mellett, azok mind mennek, ahogy az előbbi csatornán az EPG is. Meg gondolom az adás is, csak azt már nem tudom nézni előfizetés nélkül.
2014. jún. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én a Békéscsaba / Felsőnyomás adótoronyról fogom a jelet.

Most akkor a FOX melyik frekvencián van?

2014. jún. 16. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A 37-es csatornán, azaz 602MHz-en.
2014. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ááá, köszi! Most már bejön a FOX. :) Ment a zöld.


Pont ma kezdik a FOX-on a Walking Dead-et újra az 1. évadnál úgyhogy megvan a késő esti program. :D

2014. jún. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!