Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a teendő ipad mininél a...

Mi a teendő ipad mininél a kártya szám megadásánál? (több lent)

Figyelt kérdés
Tehàt, most vettem ujonnan ipad mini 1 készülékem... Minden jó csak az app storeba nrm tudok regisztrálni, mert nincs az a kártya tipus megadva ami nekem van. Van visa, mastercard ès armex, nekem pedig maestro kéne. Továbbá nem értem miért kell megadni a bankkártyaszámom, akárki feltörheti éd hozzáférhet. A security code ugye nem a jelszava, mert akkor nagyom ideges leszek, senkinek semmi köze az én bankkártyaszámom jelszavához. Ha nem az, akkor mi? Mit kell oda irni? Ès még az iTunes gift card code-t ès az expadition date-t nem tudom mi.

2014. jún. 17. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja feltörni, az én kártyám már ezer éve regelve van, gyakran fizetgetek vele, soha nem történt semmi baj.

Amúgy ha jól tudom, a Maestro tényleg nincs megadva opcióként, ez a legtöbb helyen így van (javítsatok ki, ha tévednék).

Amúgy annyit tudsz tenni, hogy ha nem akarsz fieztős appet letölteni, átállítod az iTunes-t magyarról amerikaira, és akkor előjön egy olyan opció, hogy nincs bankkártyát. Így regelve ingyenes alkalmazásokat tudsz letölteni.

2014. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Le vagyok maradva az első aple cuccom... Mi is pontosan az iTunes?
2014. jún. 17. 19:41
 3/4 A kérdező kommentje:
De mi a teendő? Az jó ha elmegyek egy istyleba, hátha okosabbak nálam ?
2014. jún. 17. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire paranoiás vagy, akkor ne töltsél le semmit sem.

Szerinted az apple megengedhetene magának akkora bakit, hogy a több száz millió felhasználójának csak úgy feltörögessék az adatait és a bankkártyájukkal fizessenek???


Hiába állítod át USA ID-re, elárulom, hogy akkor sem fog működni. Nem rég próbáltam.


Csak új ID-t tudsz regisztrálni. Itt leírják, hogy hogyan.

[link]

2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!