Gta- valaki elmondaná a részek sorrendjét ( III, Vice city, Liberty city, San andreas, IV, V . )?!

Figyelt kérdés
Tudom a wikin is fenn van, de nekem az tul zavaros (lehet, hogy én vagyok a sötét ), új vagyok itt.

2014. jún. 19. 15:58
 1/5 Nemohalacska ***** válasza:

Ha a legelső megjelenéseket nézzük elvileg ez a sorrend:


GTA 1

GTA London 1969

GTA London 1961

GTA 2

GTA 3

GTA Vice City

GTA San Andreas

GTA Advance

GTA Liberty City Stories

GTA Vice City Stories

GTA 4

GTA Lost and Damned

GTA Chinatown Wars

GTA Ballad of Gay Tony

GTA 5

2014. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz, és szerinted melyikekkel érdemes játszani?
2014. jún. 24. 17:37
 3/5 Nemohalacska ***** válasza:

Mivel GTA-val kapcsolatba eléggé elfogult vagyok ezért mondanám hogy mindegyikkel de nem mondom. :D


Gondolom elsősorban PC-n szeretnél játszani s a pc-sek közül sem a felülnézetesekkel. Ebből kifolyólag a GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA 4, GTA Lost and Damned, GTA Ballad of Gay Tony, s közeljövőben pcre megjelenő GTA 5-öt ajánlom.


A GTA 4 és attól felfelé találhatók az újabb ebből kifolyólag élethűbb grafikával ellátott játékok, így itt már komolyabb rendszerkövetelmények vannak tehát ezt figyelembevéve válassz.

Talán még annyit tennék hozzá hogy a Sanandreas az a GTA mellyel a legtovább el lehet lenni küldetések és bebarangolható területek szempontjából.


Bár nemtudom te milyen szempontok alapján fogsz dönteni.

2014. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, örülök, hogy vannak még ilyen emberek. Egyébként Xbox 360-ra lenn, de kösz!
2014. jún. 26. 21:59
 5/5 Nemohalacska ***** válasza:
Értem de ez a felsoroltak szempontjából nem befolyásol semmit talán annyi hogy a GTA 3 és a GTA Vice City sima XBoxra jelent csak meg és nem 360-ra de gondolom a jobb konzol lejátsza a régebbi XBox játékokat is de ezt nemtudom pontosan XBox-okhoz soha nem volt közöm.
2014. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!