Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehett letörölni a Sims...

Hol lehett letörölni a Sims 3-ba a legújabb frissitést?

Figyelt kérdés

Hát szemptemberbe minden álmom az volt hogy meg kapjam a sims 3..amit meg is vettek a szüleim

Elöször nem indult el a gépen mert a meghajtóval van valami probréma aztán letöltöttünk egy számtechnikus segítségével valami progit (cracket vagy mit)

És elindult de (én hülye) a legújabb frissitést csináltam a játékon (nem olyan régen) és már megint nem indul

Mit csináljak?? nem szeretnék pénzeket kiadni újra egy technikusért..:(


2010. jan. 4. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
a merevlemez vagy az optikai meghajtó? ... eredeti a játék vagy írott? infó kéne hogy segítsen az ember
2010. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
eredeti,jah és merev lemezes a meghajtóm de hol tudom törölni a sims 3 frissétést??
2010. jan. 4. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
ha a "technikus" a merevlemezzel csinált valamit akkor egyszerűen töröld le a sims-et és rakd újra
2010. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha letörlöm nem tudom felrakni mert a meghajtóm roszz..és a sims 3 nem viszi
2010. jan. 4. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem pedig na frissítés felülírta a cracket a normál indítóval. Crackeld újra
2010. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen énis így gondolom..

csak nem értek az ilyenkhez megmondom öszintén

de azért köszii mindenkinek

2010. jan. 4. 16:31
 7/10 A kérdező kommentje:
És azt hol tudom letölteni?
2010. jan. 4. 16:32
 8/10 A kérdező kommentje:

vagy azt a frissitést a legújabbat (amit elszúrtam)

hol tudom letörölni

2010. jan. 4. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha küldesz a mailemre egy címet, szívesen leírom, mit hogyan csinálj. +akkor küldeném a cracket is :)
2010. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszii :D !!!
2010. jan. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!