Hogyan tudom szoba antenna segítségével behozni a 7 alap csatornát Sony Braviánál? SOS

Figyelt kérdés
Voltam a Mediamarkt-ban is érdeklődni és azt mondták hogy óóóóó csak kössek rá egy szoba antennát és csókolom...! Megtörtént! Se analógon se digitálisan nem csinál semmit!!! Légyszi ha valakinek ez a 40X tipusa van írja már le nekem lépésről lépésre hogy mit csináljak és hogyan!! Ezer hála!!

2014. jún. 24. 16:22
 1/7 anonim válasza:
A szoba antennáról még semmi jót nem hallottam. A 7 alapcsatornához nekem a nyaralóban tetőantennám van, azzal jól működik.
2014. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye hogy ugye..... ezt mondtam a fiúnak is a mediában de esküdött hogy elég itt a városban a szoba antenna!
2014. jún. 24. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen műszaki áruházakban dolgozó eladók még annyit se tudnak azokról a termékekről amiket ott kapni, mint Bözsi néni a faluban. Mégis mire számítottál, az eladások után fizetik őket. Ha nem tudják ráddumálni, nincs jutalék.
2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyos volt mert én csak kérdezni mentem be.... nem akarom bántani... na mindegy! Valaki még? Valakinek megy szoba antennával?
2014. jún. 24. 16:53
 5/7 anonim válasza:
Ha még megvan a blokkod, vidd vissza, mert nem alkalmas műsorvételre. Ne ilyen bolti eladóktól kérj tanácsot, hanem kifejezetten antennaszerelőtől vagy antennaboltban. Ők biztosan valami drágábbat fognak rád sózni, de az legalább használható lesz. A tetőantennát sem elég csak felrakni valahová, azt be kell mérni, hogy milyen beállításnál fogja a jelet. Ehhez műszer kell. Ha saját magad akarod beállítani, akkor egy megy a tetőre, a másik a tv előtt van és kiabál "jó", "nem jó", "rossz", "még rosszabb". Macerás, eredményes lehet, de olcsó.
2014. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem megy, de hozzánk közel van az adóállomás. De forgatni, állítani kell a szobaantennát a megfelelő irányba. Esetleg próbálkozz még azzal.
2014. jún. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. jún. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!