Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olcsó tabletet ajánlaná...

Milyen olcsó tabletet ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
egy max. 25 ezer ft-os tabletet keresnék, 7-8" kijelzővel. Főleg pdf és más szöveges dokumentumok megnyitására illyetve videó lejátszásra kellene, wifivel. Olyan kellene ami minimum 2 évig jól működik. Nagyon nem vagyok tapasztalt a témában, ezért konkrét tapasztalatot valamelyik eszközzel vagy csak ajánlást kérek. (eddig myaudio és prestigo termékeket néztem..nem tudom ezek mennyire jók)

2014. jún. 24. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Overmaxokat nézz. olcsó, és jól működik!
2014. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolbászmester válasza:
Nem akarlak ezzel lelombozni, de ilyen árkategóriában nem igen találsz jót.. Ide a magasabb, és jobb gyártók nem készítenek készülékeket, csak ezek a kisebb vállalatok és a samsung. Szóval olyat nem találsz, ami igazán bírná a strapát. Szinte az összes megadja magát fél év után, sőt pár hónap után is nehézkes a használata. (akad, fagy, kikapcsol, nem reagál) Én azt mondom, hogy gyújts mellé még egy keveset és inkább vegyél picit drágábban, minthogy havonta hord szervízbe a készüléket. [link] Ez már egy valamire való tablet, viszonylag gyors, és megbízható. Én tapasztalatból mondom, mivel már megjártam egy MyAudio készülékkel, 1 hétig működött, utánna megadta magát, kijelző nem reagált, töltést nem érzékelte.. Viszont amit linkeltem, az biztos társ lehet, akár több éven át. Remélem segítettem valamennyit! Ha részletesebb leírásra és segítségre lenne szükséged, nyugodtan írj!
2014. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!