Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy betört kijelzőjű...

Van egy betört kijelzőjű tabletem. Hogyan használhatnék hozzá egeret?

Figyelt kérdés
Vettem tegnap egy OTG kábelt üzletben, de hiába dugom bele, semmit nem csinál, nem jelenik meg az egér kurzor. Ma megpróbáltam, hogy bedugtam a kábelbe egy mobilinternet stick-et, az fel sem villant. Mi lehet a baj? Rossz a kábel(amit nem nagyon hiszek, mert számítógépes boltba vettem)? Vagy valamit rosszul csináltam? Bedugom és aztán újra indítsam? Vagy milyen sorrendet alkalmazzak?

2014. jún. 24. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem OTG képes a tablet, nincs mit tenni.
2014. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

OTG támogatott, tehát ez nem lehet baj....

Valaki valami értelmes válasz? valamit állítani nem kellene a tableten, hogy "felismerje" az egeret?

2014. jún. 25. 21:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Mobilnetsticket tabletbe? Hát apám, nagyon értesz hozzá. 3G-s tabletekbe a SIM kártyát kell beletenni, nem a sticket, de ha nincs benne 3G modem, csak wifivel fog működni. Ha tudsz valahol venni a tablethez billentyűzetet, azzal talán fog működni, egeret nem árulnak hozzá.
2014. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát apám, képzeld, te sem tudsz mindent. Legalább tájékozódj kicsit nagyképűsködés előtt. A csak wifis tabletek többsége támogat bizonyos usb 3G modemeket. Még ha nincs is a támogatottak között, akkor is világíthat, villoghat a rajta levő led. Valamint működnek bármelyik billentyűzettel és egérrel. Persze 100% garancia semmire nincs.



Egérhez nem kell semmilyen külön program vagy beállítás. Ha tudja, akkor működik.

Pendrive lenne még alkalmas az OTG ellenőrzésére. Ha villan rajta a led, akkor van OTG. Vagy olyan egér, ami világít. Mert lehet, hogy papíron a tabnak tudnia kellene, de hibás, ezért a tieden nem működik. A kábelt is ki kellene azért próbálni másik tabbal, jó lenne ugyanolyannal. A tablet pontos típusát elárulhatnád.

2014. jún. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bár nem értem az előző 2 hozzászólást, azért köszönöm, hogy időt szántatok a kérdésemre. :)


egyébként működik minden a kábellel(ipod, pendrive, egér is világít...), csak egyszerűen nem rakja ki az egér kurzorát. Ezért kérdeztem, hogy lehet valamit állítani kellene, vagy valami app-ra lenne szükség?

2014. jún. 27. 08:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaa, igen, és már a mobil stick is világít, ha bedugom.
2014. jún. 27. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad másik egérrel?

Ha van a tabletnek saját fóruma, kérdezd meg ott. Azt hiszem nincs más tippem.

2014. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!