Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DPS DREAM7 tablet nem kapcsol be?

DPS DREAM7 tablet nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
miután magyar nyelv lett belerakva nem lehet bekapcsolni.mi lehet a gond?
2014. jún. 24. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:

"miután magyar nyelv lett belerakva nem lehet bekapcsolni"

Ebből csak egy következhet: a magyar nyelv.

Ha a magyar nyelv ROM cserével került volna bele, akkor az a ROM nem futóképes azon a hardveren.

Rakd vissza a régit!

2014. jún. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy hogyan lett bele rakva nem tudom,miutan haza hoztam a szervizböl, bekapcsolt kb 15 percre es utana kikapcsolt es azota nem ad életjelet,visza vitem az üzletben alitolag átnézték és mondják töltsem fel és ok lesz ,de semmi akk sem
2014. jún. 24. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kérdezel, akkor azt tedd pontosan.

"miután magyar nyelv lett belerakva nem lehet bekapcsolni"

Ez nálam egyet jelent: még nem láttad működni.

Most kiderül, működött az, csak egy idő után nem...

Akkor most már válaszoljon más, nem írok többet feleslegesen félinformációk alapján....

Amilyen az input, olyan az output. Szép estét...

2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem tudom kifejezni magam magyarul ugy ahogy kell,de igyekszek :(
2014. jún. 24. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Ok...

Lehet tökre lemerült, akkor persze nem csinál semmit.

Tedd töltőre, de "nézd" meg, tölt-e.

Ha igen, azon az oldalon, ahol a gombok vannak, hátul legalább finoman melegedni kell a készüléknek.

Működés közben is melegszik ott hátul, kicsit odébb, mert dolgozik a processzor.

Ha melegszik, akkor szerencséd van, mert tölt és fél-1 óra után megkísérelheted a bekapcsolást.

Ha nem melegszik (valószínűleg nem tölt), nem kapcsol be, akkor vidd vissza, töltse fel a szerviz, kapcsolja be, úgy adja vissza.

2014. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!