Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzászokni az fpshez konzolokon?

Hozzászokni az fpshez konzolokon?

Figyelt kérdés

Valaki már eladta úgy a konzolját mert nem tudott hozzászokni az irányításához?

Én már kb. 20-30 órát játszottam összesen xboxal (6 éven keresztül) tehát nem a sajátom hanem haveroknál és rokonoknál 1-2 alkalommal játszottunk így nem gyakori dolog amikor a kezembe veszem? Ez kijelentés akart lenni de nem fogadta el úgy?

Az ilyen küzdő játékok mint pl a mortal kombat meg a tekken ment, de az fps t nem tudom irányítani... nem vagyok hozzászokva magához az irányításához, megszoktam már a pcn az egeret és a billentyűzetet? Ez kijelentés akart lenni de nem fogadta el úgy?

Ha vennék egy konzolt egy idő után megszoknám majd, csak gyakorlat kérdése?

Vagy az is lehet hogy nem fogok tudni konzolon fpsezni mert nem tudok egyszerre mozogni és körbe nézni meg lőni vagy akármilyen funkciókat egyszerre csinálni?


(Amikor a haveroknál játszottunk akkor is csak bénáztam... Halo egyik részébe is -1,2,3 statokat tudtam csinálni az 1. néhány alkalommal örültem ha pozitívba jövök ki... De persze ők már gyakorlottak ebben és már egy ideje játszanak xboxon)



2014. jún. 25. 01:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Megszokni meg lehet. Egy idő után rááll az ember keze, és tud normálisan játszani. Nincs olyan, hogy nem lehet megszokni, aki ezt mondja, az nem akarja. Ettől függetlenül az egér-bill kombó verhetetlen szerintem. Hiába van konzolom, a FPS játékokat ha lehet PC-n tolom.
2014. jún. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" Valaki már eladta úgy a konzolját mert nem tudott hozzászokni az irányításához?"

Van egy rakat játék fps-en kívül szal ez hülye kérdés XD


Hozzászokni hozzá lehet, ha addigra meg nem unod,hogy bénázol.

Pl: Cod ha nem legnehezebb módba tolod simán végigvihető


Én mai napig nem tudom megérteni, hogy gondolták azt hogy kontrollerre ilyen játékokat fejlesztenek [már van megoldás erre is csak drága (joy + egér kombi)

2014. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!