Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kihasználja valaki a Smart TV...

Kihasználja valaki a Smart TV funkcióit? (műsorfelvételen kívül)

Figyelt kérdés
Mire? Némi kínlódással be tudtam hozni rajta egy böngészőt, dehát nagyságrendekkel egyszerűbb a laptopon netezni.. Appok közül talált valaki bármi hasznosat?

2014. jún. 25. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Redux TV, Plex. A többinek semmi értelme.
2014. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem. Samsung van, először jó pofa dolognak tűnt, de ma már nem sokat foglalkozom vele.


A böngészőt egyáltalán ne használom. Tetszik a beépített wifi. A serviio segítségével, gyakorlatilag bármit megoszthatok a pc-ről a tv-re.


Appok között azért találtam pár értelmes dolgot is, amit mai napig használok. Fuso, vimeo, viaway, stb. Ezeken HD tartalom is van, az utóbbin egy csomó TV csatorna stream.

2014. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első! A Plex milyen jellegű, mire lehet használni?
2014. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oh, szóval még több csatorna a lényeg, ami internetről streamelődik, esetleg wifin összeköttetés a laptoppal.

Köszönöm a tájékoztatást és az app ajánlásokat.

2014. jún. 25. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Olyan, mint a DLNA, csak csicsásabb. Filmeket nézhetsz a PC-ről a TV-n. De van mobil kliense is.

2014. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!