Xbox 360 Fsd3 menüben nem jelennek meg a játékok?

Figyelt kérdés
Nem tudtok segíteni? Mindent a fájlkezelőből kell elindítanom, mert a játékok mappába nincs semmi. hiába scann-elem nem történik semmi.

2014. jún. 26. 13:59
 1/3 anonim válasza:
Be kell állítani az eléresi utat
2014. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be van állítva, de így se történik semmi
2014. jún. 27. 21:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Am az elején még mutatott is pár játékot, és mikor megpróbáltam beállítani h a többit is mutassa akkkor a következőket csináltam: beállítottam az elérhetőséget. (alapból a hdd1-en volt, én még mellé csapattam a Games és a Content mappát. Scan, de semmi). Így gondoltam kitörlöm a két új elérhetőséget, és mikor elkezdtem törölni láttam h törli a játékokat. Gyorsan kikapcsoltam a konsolt majd bekapcs és láttam h a játékok megvannak a fájlkezelőbe viszont a főmenübe már egy se.
2014. jún. 27. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!