Vettem a fiamnak 1 psp3004 Flasselve volt. Ugy gondolom ki ment belolle mit kell tennem, hogy ujra felismerje a kartyarol a jatekokat? Elore is kosz a segitseget.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fényképeknél (photo) kell a chickhen-es mappába belépni.

Csak belépni, a fényképet ne nyisd meg, csak maradjon úgy kicsiben. Csíkosnak kell lennie a képernyőnek (majd észreveszed), és majd magától újraindul.

De ez sokszor nem sikerül elsőnek, olyankor kikapcsol a psp, és ezt megint meg kell próbálni.

Addig kell ezt csinálni, amíg nem sikerül.

Néha elsőnek sikerül, néha 20 percet is szarozni kell vele.

Aztán ha csíkos lesz a képernyő, és újraindul, akkor ahol a játékok lennének lesz ott egy program (psp 2000-n cfwenabler, 3000-n nem tudom), azt elindítod, elindul mint egy játék, visszalép a menübe, és már látni fogod a játékot.

És ahányszor kikapcsolod ezt meg kell ismételni, de ha csak készenlétibe kapcsolod ki, akkor minden rendben lesz (készenléti az, amikor felhúzod a bekapcs gombot de rögtön el is engeded, nem kell másodpercekig úgy tartani).

2010. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszi ird le melyik gombbal kell a chickhen menübe bemenni,mert nem tudunk tovább lépni.Elöre is kösz a segitséget
2010. jan. 5. 22:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Kézböl vettem a pspt ,lehetséges kivették a chikhen menüt,hogy ha kimegy flashelés keljen vissza vigyem ujra flashelni?
2010. jan. 5. 22:57
 4/7 anonim válasza:
Nekem fogalmam sincs az egészről, de az biztos, hogy nem a fiadnak vetted :)
2010. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen chichkhen-es menüről beszélsz, de itt egy leírás:

[link]


Csak regisztrált tagok látják.

2010. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. jan. 10. 13:13
 7/7 duckman88 válasza:
ha OFW(official firmware)6.39 edvan akkor tudod 6.39 PRO b6 ra flashelni tehát elinditod a frissitést aztán nyomsz 2 x et ujra indul ésa psp ben csinálj egy olyan mappát h ISO és ebbe rakd a z .iso vagy a .csp fájlokat a chickhen nagyon nehéz de ez 1 perc itt a link: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!