Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy okos tv letudja játszani...

Egy okos tv letudja játszani USB-ről az mkv formátomú fájlokat?

Figyelt kérdés

Vennék egy Sony Bravia KDL50W829 -es tévét, amin lehet USB-ről filmeket lejátszani. Nemrég töltöttem le egy filmet amit meg is szeretnék rajta nézni Full HD -ben. Csak nemtudom, hogy mkv formátumot le tud-e játszani a tv. A gépen is le kellett töltenem egy videólejátszó programot ami le tudja játszani azt a formátumot.


A válaszokat előre is köszönöm.



#USB #.mkv #okosTV #mkv formátum
2014. jún. 28. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk gond nélkül lejátssza a tv-n. A probléma inkább az usb eszköz adatátviteli sebességével lehet vag a tv olvasási sebességével, hiszen a tv folyamatosan olvassa az adatot és pl egy 20 gigás mkv filmnél másodpercekre lebontba elég nagy sebesség kell.
2014. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én samsungom simán megbirkózik vele. Nem csak mkv, de eddig szinte mindent támogatott. Nagy ritkán van olyan, hogy azt írja, nem lehet megfelelően lejátszani, ami azt jelenti, hogy nem tudom tekerni. De az mkv-k esetében hiánytalanul boldogul a TV. Sőt nálam a 25 gigás FHD filmek is akadás mentesen mennek.
2014. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah, és biztos, hogy az általad kiválasztott sony is boldogul vele! Szép kis TV amit venni szeretnél!!: [link]
2014. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Akkor rendben van. Mellesleg amit vennék az nem az amit ki írtál. Az a B változat. én az A-t veszem meg ami konvertálásra is jó.


[link]

2014. jún. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!