Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG 42LA660S 3d led smart tv...

LG 42LA660S 3d led smart tv wifi-n keresztüli megosztás laptoppal hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
A tv és a laptop egy routeren van és látja is a tv. A baj az, hogy a laptopon hiába nyomok rá a filmekre hogy megosztás nem csinál semmit sem és a tv sem látja a filmeket. Csak magát a laptopot. Ha valaki tudna linkelni valami normális leírást vagy elmagyarázni azt megköszönném.

2014. jún. 28. 13:56
 1/6 A kérdező kommentje:

Ha lényeges lenne a laptop tipusa az Acer aspire V3-551G

Ruoter tipusa TP-link. körülbelül 4 éves szóval régebbi fajta :(

2014. jún. 28. 14:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Én HDMI kábellel csináltam. Tudom, nem ezt kérdezted, de szerintem a wifinek nincs olyan szélessávja, hogy 3D-s filmet vigyen át.

Jut eszembe: a TV a wifin keresztül jut ki a netre is?

2014. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második nem jól írja. Ha van egy valamirevaló neted, a wifi is képes a megosztásra. Én is így használom a samumat. Gyakorlatilag bármit, bármilyen méretű fájlt szakadás mentesen megosztok vele.


Szükséged lesz egy médiaszerverre. Én a serviiot használom, ezzel online tartalmat(is) megoszthatsz. Itt olvass róla, és itt le is töltheted: [link]

2014. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen a tv a wifin keresztül megy ki a netre. 30Mbit/s netem van. Második válaszadó: Köszönöm szépen megpróbálom!!
2014. jún. 28. 15:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm szépen második válaszadó.
2014. jún. 29. 08:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Lg tvknek erre van egy saját alkalmazása

Lg Smart Share

Az Lg oldaláról könyen letöltheted.

És wifin keresztül i átviszi a 3d filmet is!

2014. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!