Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy Xbox 360...

Szeretnék venni egy Xbox 360 E 250GB RHG konzolt használtan. Megéri?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Xbox 360 E 250GB RHG konzolt használtan.

Az lenne a kérdésem hogy ez mennyire jó ? Használtan megéri ? Az RHG is ? Ezt venném "használtan" : [link]


Tudnék venni újat is, de az nem RHG-s, és nem szeretnék bajlódni a sok szállíttatással, utalással, küldözgetéssel.

Az RHG az elég fontos lenne, mert nem szeretnék megvenni minden egyes játékot, főleg hogy a legtöbb 10.000 FT+.

A lényeg : Megéri attól még hogy kicsit használt ? Nem romlik el hamar ?



2014. jún. 28. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Nem romlik el hamar ?

Egy új is eltud romlani hamar :) azért mert használt nem biztos hogy szar, én nekem is sok használt dolgom van ami már több mint 2 éve működik.

2014. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez E nem hiszem hogy el lene romolva DE én azt mondom hogy műszaki cikkből csak legújabbbat.
2014. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig én sem vettem használt holmit, egyedül egy gyenge számítógépet, ami 2 éve él, semmi gond nincs vele. Mindig a legújabbat akarom én is megvenni, de elég sok bajlódás lenne vele, hogy RHG-t szereltessek bele. Köszönöm a gyors válaszokat, szerintem meg is fogom mihamarabb rendelni.
2014. jún. 28. 16:35
 4/7 A kérdező kommentje:
És azt még megkérdezhetem , hogy megéri-e az RHG ? Ha van benne, attól még pl Fifa14, lehet játszani online is ?
2014. jún. 28. 23:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Az RGH megéri-e ?

Igen

Online megy ?

Nem, csak néhány játékkal amelyik támogatja a system link-et

Sehogy se megoldható az online?

De. Be kell szereltetni egy dual boot lehetőséget.

2014. jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Ha az RGH megéri akkor a dual boost is természetesen a +10ezer forintot igaz ?
2014. jún. 30. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
ha fizetsz rá live-ot meg eredeti játékot megéri.
2014. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!