Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nincs hang a tableten! Myaudió...

UHS kérdése:

Nincs hang a tableten! Myaudió 708qa típusú tabletemről egyik napról a másikra eltűnt a hang. Hogyan hozhatnám vissza?

Figyelt kérdés

Ébresztőnek van hangja, a közösségi oldalak értesítőinek is van hangja...

De zenéknek, videoknak, stbnek nincs... (Zenék videoknak stbnek csak akkor van hangja ha csatlakoztatok headset-et, vagy hangszórót!!!)

Factory reset megvolt, Rom frissítés is megtörtént, de semmi változás...

Mi lehet a gond? A hangszóró nem mehetett ki mert mint említettem az értesítéseknek rendesen van hangja...

Légyszi segítsetek!!!

Valaki valami megoldás a problémámra...

Nagyon megköszönném...



#Nincs hang tableten
2014. jún. 28. 16:33
 1/4 anonim válasza:
gyári beállítások visszaálitása és újra lesz ha ha nem akkor töltsél le egy vlc és játszd le a mp3 mat vagy videoklipet hogyha úgy sem jó akkor amin vannak a zenéid formátuma vagy tárolása nem jó
2014. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem akarok bunkónak tűnni, és végül is köszönöm a válaszod...

de mint mondtam, értesítőhangok vannak, (zene, videohang, játékhang nincs)..!!.

Szerinted a Factory Reset az mit jelent..??.

(Factory = Gyári ; Reset =Újraindítás)

2014. júl. 7. 11:39
 3/4 anonim válasza:
ingyen lehet tölteni lejátcokat érdemes VLC letölteni mindent lejátc
2014. júl. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha értelmes választ nem tudsz adni akkor inkább ne válaszolj..!!.

Attól mert egy videolejátszót telepítek még ugyan úgy nincs hang...

Ez most pont olyan, mint amikor elhagyod az összes pénzed és valaki azt tanácsolja hogy vegyél egy ugyan olyan pénztárcát...

Attól még nem lesz meg a pénzed mert veszel egy ugyan olyan pénztárcát vágod djzsaca..??.

Olvasd el újra és újra, míg el nem jut a tudatodig hogy mit is kérdeztem, és hogy mit írtam a problémámról részletesebben...

2014. júl. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!