Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amerikai PlayStation fiókkal...

Amerikai PlayStation fiókkal hamarabb talál játékosokat multiplayer-hez mint magyar fiókkal?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az Uncharted 3 multiplayer-ét ps3-ra (free to play) de nem tudok játszani vele mert a gép nem talál több játékost. Jelenleg magyar PS fiókot használok, elképzelhető hogy Amerikai fiókkal gyorsabban találna játékosokat vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?

2014. jún. 28. 16:48
 1/1 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne. Ha minden igaz a magyar profillal tudni kéne játszani az összes európai azaz PAL játékossal (még úgy is, hogy tudjuk a ps3-on valójában nincs régió zár). De lehet hogy a magyar szerverek kapacitása SZ@R és ezért nem találsz senkit ezért szerintem próbáld ki az USA vagy angol profilon is, külön úgyse kell letölteni az egészet.
2014. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!