Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóhifit szerelnek valahol...

Autóhifit szerelnek valahol vasárnap néhány órás határidővel?

Figyelt kérdés
Van egy régi suzuki swiftem, amibe szeretnék valami tűrhető hangrendszert, de a lényeg az, hogy nekem holnap, azaz vasárnap szereljék is be. Tud valaki olyan helyet Budapest környékén, ahol ezt biztosan elvállalják? Egyébként meg fogalmam sincs hogy mennyiből jöhet ki, de laikusként kb 50ezret szánnék valami hallgatható cuccra, nem kell semmi extra, márkás se kell legyen, csak 120-nál menetzaj közben is lehessen hallani. És nem baj ha vannak mély frekvenciák is :) Bármilyen segítséget nagyon köszönök, akár hangrendszer ajánlatokat is! Teljesen laikus vagyok.

2014. jún. 28. 20:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!