Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy Kindle 5-öt szeretnék...

Egy Kindle 5-öt szeretnék rendelni, de nem tudom eldönteni, hogy melyik oldalról rendeljem! A www.kindlevasarlas.hu-n nézegettem! Megbízható az oldal, valaki vásárolt már onnan?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!!!

2014. jún. 29. 10:23
 1/5 anonim válasza:
Én extreme digitalon rendeltem. És személyes átvételt kértem, ott fizettem. Nem bízok a netes vásárlásban. Több városban is elérhető, sőt készülék maga van is raktáron az üzletekben. Tokok amiket viszont meg kell rendelni hozzá.
2014. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia! Én a PCland.hu-tól vásároltam paperwhite-ot. Amit írtál oldalt azt nem ismerem, de ha van személyes átvétel akkor nagy baj nem lehet... Ahol viszont csak kiszállítást vállalnak azt én nem merném bevállalni.


Na most néztem rá az oldalra. Cégadatok, székhely: Budapest és ennyi. Ügyfélszolgálatot nem tudsz felhívni csak irkálni neki. Én például innen nem mernék venni. Ha csak pár ezert forinttal olcsóbb mint más helyen, akkor inkább ne kockáztass! Szerintem :)

2014. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! Megnézem mimdkét oldalt...:)
2014. jún. 30. 17:32
 4/5 macintosh válasza:
Tud valaki olyan helyet ahol a Kindle5-öt ki lehet próbálni? Esetleg nagyobb könyvesboltban pl: Alexandra ?
2014. júl. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nóri98 válasza:
A kérdezôhöz:én emag-ról rendeltem.Tök gyorsan kihozzák és ingyenes a szállítás!
2014. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!